Cezayir Vizesi

cezayir

ÖNEMLİ:  ANKARA VİZE DATA SADECE RANDEVU ALIMLARI VE BAŞVURU YAPILMASINDA SİZE  YARDIMCI OLAN BİR KURUMDUR RANDEVU ALIMLARI ÜCRETSİZDİR LÜTFEN ARAYINIZ 0850 346 30 26 / 0312 426 00 46 7/24  Destek Hattı

 

 

Randevu Ve Bilgi Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

 

Cezayir Başkonsolosluğu ve Elçiliği ile sürekli olarak bağlantı halinde olan şirketimiz, yeterli bilgi ve deneyim sahibi vize danışmanları ile sorunsuz şekilde vize almanızı sağlamaktadır.

Cezayir’e yapacağınız seyahatiniz için gerekli olan vize işlemleri ile ilgili hertürlü bilgiyi www.cezayirvizeal.com sayfamızda bulabilirsiniz.

Cezayir’e seyahat gerçekleştirecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları (Bordo Cipli Pasaport Sahipleri) vize almak zorundadırlar, sadece yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah diplomatik pasaport sahipleri vizeden 30 güne kadar muaftır.

Cezayir Başkonsolosluğu İstanbul, Cezayir Büyükelçiliği Ankara, Cezayir vize başvuru işlemlerinizi acentamız aracılığı ile yapabilirsiniz, İstanbul Cezayir Başkonsolosluğu vize başvurularını hafta içi hergün yapabilirsiniz.

Cezayir vize işlemlerin de kullanılacak pasaportların bir takım özellikleri bulundurması ise zorunludur. Çin Vize başvuru işlemleri için kullanılacak pasaportların yeni bordo cipli pasaport  ve son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olması gerekir, Pasaportunuzun en az 9 ay geçerliliği olup ve Cezayir vize basım işlemleri için en az 2 boş sayfası olması zorunludur. Vize alabilmeniz için konsolosluklara bir takım  evraklarda ibraz etmeniz gerekmektedir bu evraklara üst menüde bulunan vize türlerini seçerek ulaşabilirsiniz…