ingiltere

İngiltere vize başvurusunda bulunmak için ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevusuz kesinlikle hiçbir işlem yapılamaz. Randevu oluşturmak için 0312 426 00 46 / 0850 346 30 26 numaralarını arayabilirsiniz.

 

 

Randevu Ve Bilgi Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

 

İngiltere Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

 

İngiltere’ye kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.

 

İngiltere Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri İngiltere Vizesine Başvurmalı mıdır?

İngiltere Devleti, T.C. Pasaport sahibi kişilerin tümünü (Diplomatik hariç) vize prosedürüne tabi tutmaktadır. İngiltere’ye seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde İngiltere Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

İngiltere Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

İngiltere Turistik Vizesi, İngiltere Ticari Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere Çalışma Amaçlı Vizeler, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Amaçlı Vize, İngiltere Evlilik ya da Eş Tescili Amaçlı Vize, İngiltere Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

İngiltere vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Ankara Vize Data temsilcileri ile irtibat kurun!

İngiltere Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. 0312 426 00 46 / 0850 346 30 26  telefon numaralarımızı arayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Ankara Vize Data ile iletişime geçin!

 

İngiltere Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

İngiltere vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3 ila 12 hafta içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, İngiltere seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 3 ay önce başvurunun yapılması doğrudur.

 Ankara Vize Data Temsilcileri İngiltere Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

İngiltere vize işlemleri için gerekli olan İngiltere seyahat sağlık sigortası ve İngiltere otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

İngiltere Vize Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?

İngiltere Vizesi başvurusunda bulunan kişilerin biyometrik veri işlem kaydı yaptırması gerekir. Bütün ülkelerin dahil olmaya başladığı biyometri veri sistemine son 5 yıl içinde kayıt yaptıran kişiler için tekrar biyometrik veri merkezine gitmeleri gerekmez. Parmak izi bilgilerini beyan edebilmeniz için size uygun olan randevu tarihi ve saati temsilcilerimiz tarafından planlanacaktır.

İngiltere Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Ankara Vize Data İngiltere Vize Temsilcileri, İngiltere vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

 

İngiltere Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve İngiltere vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için 0312 426 00 46 / 0850 299 90 80 telefon numaralarımızı arayınız.

 

İngiltere vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Ankara Vize Data  danışmanlarını telefonla arayabilir veya info@ankaravizedata adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

 

 

İngiltere vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.