Rusya Vizesi

rusyaRusya vize başvurusunda bulunmak için ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevusuz kesinlikle hiçbir işlem yapılamaz. Randevu oluşturmak için 0312 426 00 46 / 0850 346 30 26 numaralarını arayabilirsiniz.

Rusya’ya gitmek için yapılması gerekli olan bir takım vize başvuru işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin yapılmasında bulunan bir takım vize başvuru süreci bulunmaktadır. Süreç içerisine dahil olan bu işlemlerin yapılması için bilinmesi gerekli olan bir takım bilgiler ve Rusya Konsolosluğuna teslim edilmesi istenilmekte olan bir takım belgeler bulunmaktadır. Bu belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi ve herhangi bir aracı kuruma ihtiyaç duyulmaksızın işlemlerin direkt olarak Rusya Konsolosluğunda gerçekleştiriliyor olunduğu yurt dışına çıkış işlemi gerçekleştirilen kişiler tarafından biliniyor olunmalıdır.

Vize başvuru işlemlerinde Rusya’ya gerçekleştirilecek seyahat veya ticari amaçlı gidişler için vize başvuru işlemleri sırasında gerekli olan evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanması için işlem süresince hizmet vermekte olan vize danışmanlığı ile işlemlerin gerçekleştirilerek yurt dışına çıkış süresince hazırlanılması gerekli olan evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanması için vize danışmanlığının desteği ile işlemler için gerekli bütün belge ve evraklar eksiksiz bir şekilde hazırlanılarak aracı kurumlar olmadan direkt olarak Rusya Konsolosluğuna işlem sürecinin başlaması adına vize danışmanlığı refakatinde işlemlerin aktarımı ve işlem sürecinin kalan kısmı sürmektedir.

Randevu Ve Bilgi Almak İçin Bizi Arayın .

RUSYA VİZESİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

Rusya Federasyonu Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğu vize dilekçelerini inceler ve   tüm evrak takımının teslim edilmesinden ve konsolosluk harcının ödenmesinden sonra, istenen vize tipi için belirlenen süreler içerisinde (ekseriyetle 4 ile 10 gün içerisinde) vizenin verilmesi veya reddedilmesi yönünde kararlar alır.

Rusya Başkonsolosluğuna vize için gerekli evrakları eksiksiz olarak ilettikten sonra incelemeye alınır. Size belirtilen süre içinde vizenin olumlu ya da olumsuz sonucu6 Liberta Danışmanlık aracılığı ile iletilir.

Vize için gerekli evraklar;

En az 6 ay geçerliliği olan pasaport aslı (Vize uygulaması için en az 2 boş sayfası)

2 adet vize için uygun fotoğraf

Mail yoluyla alacağınız başvuru formu

RUSYA ÜCRET VİZE SÜRESİ GİRİŞ SAYISI İŞLEM SÜRESİ TOPLAM ÜCRET
TURİSTİK 15 GÜN 1 GİRİŞLİ 5 İŞ GÜNÜ 180 DOLAR
TURİSTİK EKSPRESS 15 GÜN 1 GİRİŞLİ 2 İŞ GÜNÜ 255 DOLAR
TURİSTİK 30 GÜN 1 GİRİŞLİ 5 İŞ GÜNÜ 190 DOLAR
TURİSTİK EKSPRESS 30 GÜN 1 GİRİŞLİ 2 İŞ GÜNÜ 270 DOLAR
TURİSTİK 30 GÜN 2 GİRİŞLİ 5 İŞ GÜNÜ 265 DOLAR
TURİSTİK EKSPRESS 30 GÜN 2 GİRİŞLİ 2 İŞ GÜNÜ 350DOLAR
1 YILLIK VİZE 1 YIL MULTİ 30 GÜN 700 DOLAR