seyahat

İster tatil, ister iş, ister eğitim amaçlı olsun hepimiz seyahate çıkacağımız zaman, günler öncesinden planlarımızı yaparız. Hangi otelde kalacağımızı, gideceğimiz yerin hava ve yol şartlarını, hangi saatte nerede olacağımızı hatta hangi gün ne giyeceğimize kadar tüm detayları düşünürüz.

 Bilgi Almak İçin Bizi Arayın .

 

 

 

 

 

Peki ya sehayate çıktığımızda sağlık sorunuyla karşılaşırsak?

Seyahat Sağlık Sigortası işte bunun için var. Seyahatte olduğunuz dönemlerde sizi risklere karşı korumak için.

Seyahate çıkmadan önce her ayrıntıyı planlayabilmeniz için. Seyahat Sağlık Sigortası, yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık risklerine karşı sizi koruyan bir sigorta.

Aynı zamanda yurtdışından ülkemize seyahat edenleri de ülkemizdeki seyahatleri boyunca sigortalıyor.

Seyahatiniz sırasında ani bir hastalıkla karşı karşıya kalırsanız, tedavi görebileceğiniz en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriyor ve masraflarınızı karşılıyor. Tedavinizin bitiminde evinize naklinizi sağlıyor. Ayrıca seyahat sırasında vefat eden sigortalımızın nakil işlemlerini de gerçekleştiriyor.

İsterseniz kişisel sorumluluklarınız, bagaj kayıplarınız, kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık ile kapkaç teminatlarını da poliçenize ekleyebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahatiniz sırasında keyfinizi kaçırabilecek her türlü risk ortadan kalkıyor. Size de seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor…

Seyahat Sağlık Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için sizi bekliyoruz.

İyi tatiller…

HIZLI TEKLİF AL

Ad Soyad(gerekli)

TCKN(gerekli)

Cep Telefonu(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Kısa İletiniz

[recaptcha]