TLS CONTACT

TLS CONTACT KİMDİR ?

TLS Contact, İsviçre vize başvurularının İsviçre Başkonsolosluğu tarafından yetkili olarak atandığı vize işlem bürosu olarak TLS Contact İstanbul ve Ankara  İsviçre  vize başvuruları için  faaliyetlerine başlamıştır.

ÖNEMLİ !!!  Vize başvurusunda bulunmak için ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevusuz kesinlikle hiçbir işlem yapılamaz. Randevu oluşturmak için0850 346 30 26 yı arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! 90 gün ve altı başvurularda konsolosluktan işlem yapılmamaktadır. Randevu almak için konsolosluğu aramayınız. Randevu için0850 346 30 26 yı arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ !!! 90 gün ve üstü başvurularda konsolosluktan işlem yapılmaktadır. Randevuyu konsolosluk vermemektedir , sadece başvuruyu konsolosluklar almaktadır.  Randevu için 0850 346 30 26 yı arayabilirsiniz.

İsviçre Konsolosluğu, İsviçre Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İsviçre vize başvuru formu, İsviçre Başkonsolosluğu tarafından hazırlanmış bir belgedir. İsviçre Başkonsolosluğu, İsviçre vizesi başvuru sahipleri hakkında bu form aracılığıyla bilgi edinirken, İsviçre vize işlemleri için en önemli belgelerden birini oluşturur. İsviçre vize başvuru formu olmadan İsviçre vizesi başvuruları ise kabul edilmez. İsviçre vize başvuru formu, İngilizce, eksiksiz, büyük harfle ve İsviçre vizesi evraklarında bulunan bilgilerinizi destekleyecek şekilde doldurulmalıdır. Vize başvuru formunun imza ve fotoğraf bölümüne imzanız atarak ve fotoğrafını  iizı yapıştırarak İsviçre vize başvuru formu doldurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

İsviçre Konsolosluğu, İsviçre Vize Ücreti

İsviçre vize ücretleri yapılacak olan İsviçre seyahatinizin içeriğine, İsviçre ne kadar süre kalınacağına göre değişiklik gösterecektir. İsviçre uzun süreli ve kısa süreli vizeler İsviçre vize ücretlerini belirlerken, İsviçre vize işlemleri için bizimle iletişime geçip İsviçre vize ücretlerini öğrenebilirsiniz.